Siedziałem na sofie palę lola nikt się nie dowie , że ziomem palę ten towar co wykurwia z okien .
Nie jestem mobem co jebie się z topem, pamiętam czasy jak zakurwiałem z mopem
Mieli mnie za ciotę , jest nieźle kotek teraz piję prosecco z lodem ,mogę zrobić konkret trzodę ale jestem ziomkiem zwykłym chłopem.
[REF]
Czasy gdy paliłem były piękne , czasy kiedy miałem dobrą pęge chciałem być normalnym człowiekiem ale miałem chujową dietę.
Czasy kiedy nie mogłem z kolan powstać , miałem dawno perspektywy dworca , chociaż daleko miałem do dworca , listem gończym ściga mnie dozorca.
Do mopsa się zapiszę o dodatek do mieszkania jest tyle różnych benefitów że mi pęka bania.
[REF]
Czasy gdy paliłem były piękne , czasy kiedy miałem dobrą pęge chciałem być normalnym człowiekiem ale miałem chujową dietę.