Eee eeejooo
Ej ej
Ej ej
Esiu Dwa tysiące dwadzieścia pięć.
Tarpnoooo
[Ref]
To to miejsce
Tutaj rzucam wersem i wiem że kiedyś to będzie bezcen, zszokuje tym wierszem, będę latać jak szerszeń, mejdej, mejdej!!!!
Zmieciemy z bratkiem te brednie, zrobimy porządek na scenie, zarobimy przy tym niezłą pengę.
Zgarniemy wszystko jak leci, kosząc przy tym jak kosiarka stertę rozszalałych lirycznych dzieci.
Niech się popłaczą i wypierdalać stąd jak najprędzej raczą.
Nie mamy barier żeby latać i hałas robić jak Harier. Haaaaaaa!!!!!
Lecimy z tym dalej...
Panie Marianie.
[VERSE1]
Przetrzepane mózgi gównem, ale ja na to nawet ramieniem nie wzruszę.
Ani nawet się nie wzruszę, mam to w dupie uwierz.
Nie jest mi was nawet trochę szkoda, a do tego polecimy z wami bo takiego mam dziś humora.
Do tego se zajadam u zjem se batona.
A Ty sobie odpal tego Żabsona.
Jak mówiłem nawet mi nie jest was szkoda.
Jeżeli sam nie będziesz chciał czegoś innego spróbować.
Bo jest z czego wybierać mordka, tylko potrzebna do tego jest otwarta głowa.
[Ref]
Tarpnoooo
To to miejsce
Tutaj rzucam wersem i wiem że kiedyś to będzie bezcen, zszokuje tym wierszem, będę latać jak szerszeń, mejdej, mejdej!!!!
Zmieciemy z bratkiem te brednie, zrobimy porządek na scenie, zarobimy przy tym niezłą pengę.
Zgarniemy wszystko jak leci, kosząc przy tym jak kosiarka stertę rozszalałych lirycznych dzieci.
Niech się popłaczą i wypierdalać stąd jak najprędzej raczą.
Nie mamy barier żeby latać i hałas robić jak Harier. Haaaaaaa!!!!!
Lecimy z tym dalej...
[VERSE2]
Kolejny raperek się wozi na klipach, a pluje się jak jebany chochlik na bitach, serio myślałeś że kogoś weźmiesz na fita, generalnie jak was słucham no to wypad na strita, to jak karty rozłożone są w jednej talii , mamy bragge was nią będę karmił , jesteście zjebami z wersem trafił, Pan pisarz na bitach świetnie zadrwił, macie skilla małego jak wzrostu jest mini majk , ja daje brage i chciałbym za to pliki brać, twoja myszka do mnie ślini się kminisz brat, na osiedlu kurwa ksywę ma miki maus, myszka to jest też rozkmina ostra raczej, ona jest jak myszka no bo się ślizga na blacie, mamy tu kompowe kminy wasz procesor się już zdymił, rymów tak jak ramów pełno, osiągamy niezły wynik, jak komputer z rtx rozkmiń to menciu ty masz skill kurwa jak intel pentium, a chuj z tym kompem jakbym miał grać od nowa, lepiej skojarz że chujowa twoja karta dźwiękowa, bo nam piskacie na tjunie jak jebani kastraci, jesteście chujowi w rapsy trzeba was szmacić.
Ejoojojojo
Mówię bo bo jestem z Grudziądza aaaaaa haaaaahaaaaa!!!!