[MUSIC INTRO]
[REF]
Biegnie popcorn po betonie w maślanym skwerze
Andrzej siedzi w oknie i gra na gitarze!!
Jeee z ziołami wieczorami w barze
A potem na plażę, najebany kiełbasy smażę!!!!
Bo to letni klimat w pięciu miejscach!!
Mam od łażenia po plaży odciski na piętach!!!
Hmmm auuuuh jeeeeehhaaahaaa kupa na luzie!!!
[VERSE1]
Leżę zajebany po melanżu na plaży
Słońce przez rolety w oczy mnie parzy
Wale bąka w majty i stwierdzam że jeszcze jestem pijany
Po chwili wstaje ale się wypierdalam o firany!!!
Wale ryjem w szafkę i robię się blady!!!
Już nie wstaje z podłogi pierdole te Mary
Nie mam siły i mam ryj rozjebany
Boże dopomóż bo mam już dość tej męczarni
A jak pomożesz to do tego dodaj jakieś browarki jejeeeeeeeeee!!!!!!!
[REF]
Biegnie popcorn po betonie w maślanym skwerze
Andrzej siedzi w oknie i gra na gitarze!!
Jeee z ziołami wieczorami w barze
A potem na plażę, najebany kiełbasy smażę!!!!
Bo to letni klimat w pięciu miejscach!!
Mam od łażenia po plaży odciski na piętach!!!
Hmmm auuuuh jeeeeehhaaahaaa kupa na luzie!!!
[VERSE2]
Nie ma pomocy, nie ma nadzieji
Leżę na podłodze nadal jak by mi ktoś wpierdzielił!!!
Ale zbieram w sobie siły i przez przypadek puszczam bąka
Teraz ze śmiechu nie mogę i zachowuje się jak jebana stonka!!
Bagienna piosenka bagienne życie!!
Nie jest tutaj na pewno jak w Madrycie...!!!!
Nie wiadomo jak to wszystko się skończyło!!
Ale teraz na pewno nie schylam się po mydłooooo!!! Jeeeeeeee!!!!!!
[REF]
Biegnie popcorn po betonie w maślanym skwerze
Andrzej siedzi w oknie i gra na gitarze!!
Jeee z ziołami wieczorami w barze
A potem na plażę, najebany kiełbasy smażę!!!!
Bo to letni klimat w pięciu miejscach!!
Mam od łażenia po plaży odciski na piętach!!!
Hmmm auuuuh jeeeeehhaaahaaa kupa na luzie!!!
Gówniane życie KYRWYYYYY!!!!!!!!
BBbaahababahabbahz jajajjaja sama anakaa. Aha a a hahahahaha majalabsja Pagtana lamaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!