Haragszom rád,nem hallgattál rám.
Haragszom rád,haragszom mert fáj...
Kiabálnék,úgy fáj,hogy elmentél.
Hol vagy oh mondd ,mindenhol kereslek én.
Még mindig fáj,nem tudom miért fáj...
Magamra hagytál.
Kértelek,hogy figyelj rám,nem értettél meg,
Ott voltam,eldobtál,mondd tényleg megérte?
Haragszom rád, nem hallgattál rám.
Haragszom rád,haragszom mert fáj!
Nem engedlek el,ezt te sem szeretnéd!
Oly messzire mész,kérlek maradj még!
Kettőnk szerelmét csak a hajnal tépi szét,
Egy újabb nap nélküled,mondd Istenem,miért?
Évek teltek el,a fájdalom még éget.
Nem tudom miért van ez...nem értelek Téged.
Rád gondolok,könnyek az arcomon,
ne menj el még kérlek,így szebbek a hajnalok...
Álmodom és te jössz, együtt álmodsz velem.
Jó itt veled lenni,de nehéz a reggelem.
Mit tegyek ,óh mondd,hogy az életem jobb legyen?
Nem tudom, úgy fáj!
Kérlek segíts nekem!
Haragszom rád, nem hallgattál rám.
Haragszom rád,haragszom mert fáj!
Hol vagy most,hol lehetsz?
Már semmit sem tehetsz...
A te utad véget ért,de mindig visszatérsz,
Tudom,te is szeretsz,mindig is szerettél...
Még mindig fáj, de már nem haragszom rád.
Szeretlek még..nem,nem haragszom már.
De még mindig fáj...