Napsütés,tenger ez az ami kell,
A munka ma nem érdekel.
Napozás,koktélok,csak erre vágyom.
Ha kell még ma felmondok,
Már azt se bánom.
Szikrázva süt a nap,
negyven fok árnyékban.
Nem érdekel,óh nem
Csak fekszem a homokban.
A víz kellemes,ugorj bele bátran,
Ne dolgozz ma,minek?
Csak lógasd a lábad!
Fagyi és egy lángos,
Ez kell a pocakba,
Labdázni a parton,
Úszni a habokba.
Szikrázva süt a nap,
negyven fok árnyékban.
Nem érdekel,óh nem
Csak fekszem a homokban.
Olyan jó ma minden
Nincsen semmi gondom,
Ha közbejön valami,
Holnap majd megoldom.
Szikrázva süt a nap,
negyven fok árnyékban.
Nem érdekel,óh nem
Csak fekszem a homokban...