Szemedbe néznék még,de már nem látom arcodat,átölelnélek még...De te már nem nyújtod karodat.
Szemednek fénye még szememben tükrözik,lelkednek melege még lelkemben melegít.
Vigyázzanak fönn ezután terád az Angyalok,
De tudd,hogy álmaimban mindig veled vagyok
Visszatekerném én, az idő kerekét,csak ülnék melletted és többet beszélgetnénk.
De ami elmúlt,azt nem hozzuk vissza már
csak emléked képei maradtak ,semmi más...
Vigyázzanak fönn ezután terád az Angyalok,
De tudd,hogy álmaimban mindig veled vagyok
Sose felejtem el a gyermekéveket,mikor te ott voltál és fogtad a két kezem...
Féltem a haláltól,de mostmár nem félek...
Mert ha majd meghalok,újra látlak téged.
Vigyázzanak fönn ezután terád az Angyalok,
De tudd,hogy álmaimban mindig veled vagyok.