Krystian – "Nieugięty"
Zwrotka 1:
Nie śpię piątą noc, znów gadam z demonem
Obiecał mi raj, a zostawił mnie w błocie
Lata na bombie, ziomy wciągały jak odkurzacz
Krystian, co z tobą? – matka pyta, choć już nie płacze
Mówię: "Mamo, to koniec, już nie wrócę na ten syf"
Widzę siebie w lustrze – blizny, ale w oczach błysk
Znam smak dna, ale wolę zapach zwycięstwa
Nie ważne, gdzie byłem – ważne, dokąd zmierzam
Refren:
Oni gonią mnie, gonią mnie, gonią mnie
Ale ja już wiem, czego chcę, czego chcę
Stoję sam we mgle, sam we mgle, sam we mgle
Ale teraz gram o wszystko – to mój bieg
Zwrotka 2:
Miałem w głowie chaos, miałem w sercu lód
Wódka lała się jak deszcz, a ja znikałem wśród chmur
Świat mi dawał opcje, ale ja wybierałem ból
Dzisiaj patrzę w lustro i wiem – nigdy więcej już
Ziomy dalej wciągają sny przez nos
Ja buduję imperium, choć startowałem z bloków
Nie boję się nocy, bo widziałem już dno
Krystian Nieugięty – nie ma drugiego jak on
Refren:
Oni gonią mnie, gonią mnie, gonią mnie
Ale ja już wiem, czego chcę, czego chcę
Stoję sam we mgle, sam we mgle, sam we mgle
Ale teraz gram o wszystko – to mój bieg
Outro:
Nie ma niepokonanych – są tylko ci,
którzy jeszcze nie trafili na właściwego przeciwnika.