(Intro)
Takže sa nebojte tieňov, nie,
Ani duchovia, ani peklo vám nemôžu vziať dušu.
Strach je len ilúzia, prechodný opar,
Objať svetlo a odtrhnúť sa od bludiska
.(Verse)
V hlbokom tieni, kde duchovia prebývajú,
Démoni šepkajú, smrť sa usmieva.
Strach z tmy ma objíma, chladný ako hrob,
Ale ja sa nevzdávam, bojujem s odvahou.
(Bridge)
A keď padne noc, spomeň si na tento boj,
Blikajúce uhlíky, zapaľujte svoje vnútorné svetlo.
Nech svet strachov zmizne v prach,
Vstaň ako fénix, vo svojom srdci musíš dôverovať.
(Verse)
V bludisku strachu, kde tiene tancujú,
Démoni sa smejú, smrť čaká za rohom.
Duchovia ma strašia, ich hlasy ma prenasledujú,
Ale ja sa nevzdávam, stojím pevne.
(choruses)
Takže sa nebojte tieňov, nie,
Ani duchovia, ani peklo vám nemôžu vziať dušu.
Strach je len ilúzia, prechodný opar,
Objať svetlo a odtrhnúť sa od bludiska.
(Verse)
V ríši tmy, kde duše blúdia,
Démoni ma lákajú, smrť ma volá.
Strach z neznáma ma paralyzuje,
Ale ja sa nevzdávam, hľadám svetlo.
(Outro)
Ich výkriky sa môžu ozývať, stratené v tme,
Ale ty si plameň, ty si iskra.
Vo svete strašidiel buďte statoční a slobodní,
Strach je len ilúzia, poď si so mnou zatancovať.