Ne nézz vissza a múltba,
az már nem a tiéd.
Minden ami volt,
már rég elvitte a szél.
Ne, ne nézz vissza mert lehet, hogy fáj,
csak mosolyogj és lépj tovább!
Ne gondold azt,
hogy a sebed még ég.
Ami akkor még fájt,
az már begyógyult rég.
Ne , ne nézz vissza mert lehet, hogy fáj,
csak mosolyogj és lépj tovább!
Ha tévedtél,
még lehet,hogy bánt.
De semmi baj,van még
új ami vár.
Ne, ne nézz vissza mert lehet, hogy fáj,
csak mosolyogj és lépj tovább!
Új utak visznek,
bármerre mész.
A múlt pora
majd a semmibe vész.
Ne, ne nézz vissza mert lehet, hogy fáj,
csak mosolyogj és lépj tovább.
Ha azt hiszed,
hogy a seb megmarad.
Ne feledd,
hogy mindig felkel a Nap.
Ne,ne, nézz vissza már!
Felejts el mindent ami fájt!
Ne, ne nézz vissza mert lehet, hogy fáj,
csak mosolyogj és lépj tovább...