Stau cu o bere în mînă cu o bere în mînă,mă uit la ea mă uit la ea ,și dacă ea se termină mai iau una mai iau unaa îmi place viața si muzica și muzica ,o daaa este vară si e cald am ieșit la agățat am ieșit la agățat fetele toate mă vor în patul lor în patul lor ,este vară si e cald am ieșit la agățat am ieșit la agățat fetele toate mă vor în patul lor în patul lor . Mă uit acum la una și mă prefac că beau se uită la mine nebuna mă vrea ooo mă vrea lîngă ea lîngă ea este vară și e cald afară e cald ,am ieșit am ieșit la agățat la agățat ,fetele toate mă vor în patul lor ooo în patul lor