[Pre-Intro]
[Mario? Nikola? jeste li vi radili traku?]
[Intro]
Svakoga se dana budim nešto novo radim,
Cimnut ču te brate, čim novo neš nabavim,
Stari mi govori, sine ja se tebe sramim
Život mi se vrti u problemima stalnim,
[jebiga brate]
.
.
[Verse 1]
Kada dodjem doma ja frulu si zapalim,
Lijepo se odvalim ponekad i razvalim
Stalno ista pitanja što si ja to radim
Trenutno je tako, od života patim
.
.
[Bridge 1]
Od mjeseca do mjeseca jedva sve to platim
Al jebeš poso jebeš ljude ne treba ih žalit
Treba se opustit, malo jaja ladit
Jer nakraju će nas sve u istu rupu bacit
.
.[ajde!!!]
[Chorus 2x]
Duge Noći me vode, u gradu di sam stranac,
Đepovi skroz puni, dok na vratu mi je lanac,
Grad mi je sud, Cesta mi je ranac,
Tmina me skriva,
svi misle da sam lud,
Ali nisam tuuuuu.
.
[Verse 2]
Probaj neš posadit, stime neš zaradit
I lagano se iz govana neprimjetno vadit
Jer ako se neš sazna, zvučat će ko basna
Mislim da je svima ova poruka jasna
.
.
[Verse 3]
Svejedno ih je dosta koji žive u bajci
Sve su neke face koje žale se majci
Pičke samo gledaju da podmetnu noge,
A dali bi dupe za par grama droge
.[MRSCH!!!!]
.[3…4…SAD!!]
[Chorus 2x]
Duge Noći me vode, u gradu di sam stranac,
Đepovi skroz puni, dok na vratu mi je lanac,
Grad mi je sud, Cesta mi je ranac,
Tmina me skriva,
svi misle da sam lud,
Ali nisam tuuuuu.
[Toooooo]
.
[Verse 4]
Svako malo nova kola u njih se zavalim
Vamo tamo na sve strane, teško se ohladim
Samnom dijeliš pogled u BMW-u dok prolazim
[Fill in 1]
Ti ostaješ u dimu kad u crveno ga gazim
(Stutututu)
.
.
.
[Verse 5]
Svaki dan sam ja u gasu, a to vama smeta
Šta da vam kažem, kad brzina je peta
Teška su vremena i svi žale se zbog novca
Čak ni pučka kuhinja nema punoga lonca
.
.
[Bridge 2]
Mami mi se plače, zbog dugova od tate
Kaže mi sine, nemamo do druge rate,
Treba pitat burzu, da unaprijed nam uplate,
[Fill In 2]
Dušmani zovu da vide kaće pare da se vrate
.[Jebem ti pleme]
.
[Verse 6]
Svakog dana sam u poslu, sve do kasne sate,
Oni nam se prijete, sve će da nas mlate,
Majka se premišlja, da baci se sa mosta,
Ja ludim na sve strane i već svega mi je dosta,
[sad je dosta]
.
.
[Bridge 3]
Samog sebe tiješim, da sve riješit će se nekad,
Imam strašan plan, koji ne smijem zajebat,
Borim se do kraja, i neću im se predat,
[Fill in 3]
Nek usude mi se prić, sve sam ču ih ustrijeljat,
.
.
[Bridge 4]
Oni ne znaju ko sam i nisu svjestni šta ih čeka,
Svakog dana ih sve više, a već puna ih je teka,
Al ne brinem se toliko, jer i zato ima lijeka,
Svo smeće ovog grada, očistit će rijeka.
[karma]
.
[Outro]
Duge Noći me vode, u gradu di sam stranac,
Đepovi skroz puni, dok na vratu mi je lanac,
Grad mi je sud, Cesta mi je ranac,
Tmina me skriva
svi misle da sam lud,
Ali nisam tuuuuu.
[ALI NISAM TUUUUUUU!!!!!]