Загублений ніби втрачений
Це The Lost Live
В своєму лабіринті нічних кошмарів
Біжу не зважаючи на Stop Time
І під падіком я побачу цей Smoke Story
І я напишу тобі
Паларельно пишучи цей текст
Чому мені на душі так гидко?
Чому моя душа бажає смерті?
І у себе на телефоні в нотатках
Загублений в собі напишу текст я
Ніби так не багато написано
Но багато чого сказано
І уже забув коли
Коли я став таким
Закритим в собі Меланхоліком
Вони казали що музика це не моє
Знаєш
Мені здається вони були праві
І уже не знаю
І уже не знаю
І уже не знаю що робити далі
Вони спитають які у мене плани
А я не знаю що буде завтра
Вони не знають як мені було погано
Коли писав свою "Лірику"
Я викурю дотла все що можна
В цей прекрасний туман диму
Я вкладу всю цю біль
Хочу почати все з нуля
Хочу просто попрощатись з життям
Загублений ніби втрачений
Це The Lost Live
В своєму лабіринті нічних кошмарів
Біжу не зважаючи на Stop Time
І під падіком я побачу цей Smoke Story
І я напишу тобі
Паларельно пишучи цей текст
Чому мені на душі так гидко?
Чому моя душа бажає смерті?
І у себе на телефоні в нотатках
Загублений в собі напишу текст я
Ніби так не багато написано
Но багато чого сказано
Сказано но не вислухано
Я потрібен лиш тоді коли веселий
Якщо не напишу перший
Вони навіть про мене забудуть
І знову буду the lost live
І не почуй цей stop time
Вони кричатимуть oh my
А я лиш відчую go run
На жаль уже не повернути цей live time
І на душі так гидко стало
Цей Lone Star
І в твоєму playlist і
Я знову Rockstar
Я самий гірший ублюдок
Так що зненавидь мене please...