Eu ma deschid tu ma închizi eu vreau să fug iar tu mă prinzi eu vreau să strig tu îmi spui sa tac.de ce o fac ? Eu ma arunc ca un copil eu te ascult cuminte umil de ce o fac de ce nu plec de ce mă complac ți-am dat puteri asupra mea eu sunt puternică dar nu așa cănd trebuie sa spun cum sa ți-o spun nu știi tu sa fi barbat pentru o fată nu știi tu sa fi barbat pentru o fată nu-ti place ce spun nu-ți place cum cînt ,nici cum ma îmbrac nici cum mă simt nu-ți place nimic de ce ma ții la degetul mic ? Ba ma iubesti ba ma urăști cînd esti aici cînd numai esti de ce ma ții de cee tragi de timp nu știi tu să fi barbat pentru o fată nici macar nu ai încercat măcar o dată, argumentul meu e mut e doar pentru tine nu știi tu sa fi barbat si nu te învață nimeniii