Mă vezi cum plîng dar nu îți pasă parcă ai avea o inimă de gheață credeam că te cunosc dar m-am înșelat eu team iubit dar ai uitat mă vezi cum plîng dar nu îți pasă parcă ai avea o inimă de gheață cum pot eu din suflet să te scot spune-mi oare cum pot ? Seara se lasă durerea mă apasă încerc să fug să evadez.să evadez că într-o viață mai frumoasă nu stau nicio clipă în casă beau să uit de tine să scot durerea din mine să scot durerea din mine .Mă vezi cum plîng dar nu îți pasă parcă ai avea o inimă de gheață credeam că te cunosc dar m-am înșelat eu team iubit dar ai uitat mă vezi cum plîng dar nu îți pasă parcă ai avea o inimă de gheață cum poți tu din suflet să mă scoți spune-mi oare cum poți ? Rătăcesc prin amintiri în căutarea unei noi iubiri care din suflet să mi te scoată sami dea iubirea de altădată sami dea iubirea de altădătă.