Îmbrățișarea ta e tot ce îmi doresc la pieptul tău se naște fericirea ,în ochii tăi o clipă să privesc,și doar în ei să îmi ascund iubirea .sărutul tău e tot ce mia rămas cu el îmi astîmpăr setea de iubire ,sorbind în doi ecoul fara glas ne înbatăm plutind de fericire eeee rămîi aici sa numai pleci iubire ,e scris în stele ,tu vei a mea ,povestea asta noi chiar am trăitooo o vad în ochii tăi de catifea rămâi aici să numai pleci iubitooo ,e scris în stele tu vei fi a mea ,povestea asta noi chiar am trăitooo ,o vad în ochii tăi de catifea. Atingeriile toate ard în noi ca jarul iar noaptea ne așteaptă pe alei,iubirea ta îmi umple iar paharul astept flămînd în brațe sa mă iei rămâi aici să numai pleci iubireeee oh rămîi aici .