Printre Lacrimi, în ploaie singur în noapte plîngînd ooooo singur în noapte ,îmi pun o întrebare ,Ce lasă în sufletul meu amintiri amare amintiri amare oare ,ai fi putut să faci altfel? Puteai să faci să nu mă mai doară așa să nu îmi plîngă inima, puteai să faci să nu aflu greșeala ta doare că neam pierdut doare că neam pierdut . Ce mult mă doare ce mult mă doare că am pierdut tot ce am iubit vreodată inima mea inima ta sau pierdut sau pierdut în lacrimi în lacrimi și amintiri pierdute în noapte ooo amintiri pierdute în noapte puteai să faci să nu mă mai doară asa să nu îmi plîngă inima puteai să faci să nu aflu greșeala ta doare că neam pierdut doare că neam pierdut .