Ето текст: "Мама Ракия вече съм Ракия айде ракия днес.Живота е ракия,Лекарство е руския.Животаа е Рикияяяяяяяяя.
Купим си с ракияя.Правиме балканско тирамуси с Рикия вмисто Кайвйе Айде бацимайнааааааааа Да пием Рикияяяяя и да йедим Кибабчитааа и Сиринье.