Nejsem hrdí na sebe, že sem tomu nedal víc.
Vždycky jsme tam byli dil , na ulici sellil weed.
I když chcalo na hlavu, stačilo mi zavolat, napsat email vždyť to znáš.
Zeptal jsem se co si dáš?
Jestli piko taky mám, tak se ho hnedka ptal, kolik si dáš nebo pak,
radši si dej až tam.
Rádi jsme ho snupali, a furt někde běhali,
Na ulici jsme byli, známější než ty tvoji.
Nejsem hrdí na sebe, kolikrát jsem zničil dům, nebo taky někomu, jsem rozvratil rodinu,
Piko, tráva, kokain, je po kilech se to veze,
pořád to jsem vozíme.
Nejsem hrdí na sebe, kolikrát jsem byl světec, nebo taky prokletí, uměl jsem to přece lip, prodávat to perfektně,
Každý by to chtěl u met,
Do práce mě nebere, stávat ráno 8
Otáčel jsem týdne furt
Párkrát týdne sem byl chuj,
odvést fety to mi šlo.
Nejsem hrdí na sebe, že sem tě v tom nechal jet, a já jsem se chtěl bejt jinej, ne jako ty fetaci, piko by furt snupali.
Nikdo z nich, to neumí, u kojit tak jako mi.
Nejsem hrdí na sebe, kolikrát jsem byl světec, nebo taky prokletí, Vždycky jsem to uměl lip, prodávat to perfektně, každý by to chtěl umět, všichni mysli ze to je easy, a pro všechny jed, a proto nás tu není pět.