УеНДе-еР люблю я!
Це - дупа в центрі Європи!
Пісня потужна в вухах -
УеНДе-еР - це жопа!
Ось, бусік, без жодних знаків, -
Це - поліцаї їдуть.
Небо над ними криваве,
А їдуть вони по тебе!
Потужності треба гроші!
Потужності треба душі!
Наш Боневтік Не Тряпка,
Писсдіти - його робота!
Здохни за слуг народа,
Бо мертвим - нічого не треба!
А їм треба час, щоб красти,
Хрипатому вірте, вівці!
І лідора не спинити!
Просрочка його не колише!
На паузі вся країна,
поки всі слуги крадуть.
УеНДе-еР люблю я!
Красиві слова повсюди!
Та тільки за тими словами
Зелені стоять ублюдки.