Steaua strălucește, în noapte ne cheamă,
Fanii sunt alături, nimeni nu ne desparte.
Pe teren luptăm, cu inima mare,
În culori roș-albastre, ne scriem destinul tare.
Fecesebe, dar Steaua e-n noi,
Vocea se ridică, suntem toți eroi!
Chiar de ne-au furat, noi nu cedăm,
Steaua ne unește, in luptă rămânem
Pe stadion, ecou, strigăte de glorie,
Istoria noastră, e plină de victorie.
Cu fiecare meci, ne facem auziți,
Steaua e puterea, în noi e fericire!
Fecesebe, dar Steaua e-n noi,
Vocea se ridică, suntem toți eroi!
Chiar de ne-au furat, noi nu cedăm,
Steaua ne unește, in luptă rămânem
Fiecare victorie, ne ridică mai sus,
În inimi purtăm, culorile de sus.
Steaua e un mit, ce nu va pieri,
În sufletul nostru, mereu va trăi!
Fecesebe, dar Steaua e-n noi,