Szemed tüzénél otthonra leltem,
minden mosolyod új reményt keltett.
Ha elcsitul a világ zaja bennem,
csak rád gondolok – és újra kezdem.
Karodban csend van, béke és álom,
melletted nincsen többé hiányom.
Te vagy a szó, mit nem mond a nyelvem,
mert amit érzek, az túl van e versen.
S ha egyszer az idő meg is szűnne,
a szívem akkor is hozzád menne.
Veled vagyok, és téged szeretlek
Mostmár csak te érted lélegzem.
Nélküled szomorúak a percek
Veled az órák is repülnek
Te lettél a szívem vigasza
Niki, nekem te vagy a világ vagyona