Hiába harcoltam már nem vagy itt velem
Hiába számoltam az elmúlt perceket
Sokáig örültem hogy magány nagyon fáj
De már nincs mit tenni csak indulni muszaly
Ha újra látlak semmi sem érdekel
Csak annyi hogy ölej mert ez nekem kell
Szeretnék bocsánatot kérni tőled
Nem tehettem azt amit tenni kell
Fáj még mindig hogy megbántottalak akkor
Ne Bánd kérlek ami köztünk volt mámor
Ha újra látlak semmi sem érdekel
Csak annyi hogy ölej mert ez nekem kell