Cand ai plecat ,cu lacrimi în ochi ,mi-ai spus că mă iubesti in brațe te am luat si ți-am șoptit ca si eu te iubesc ,nu ma uita iubirea mea ,ce fericiti eram ,si cat ne iubeam ,tot ce as vrea din suflet sa-ti spun la capăt de drum nu ma uita iubirea mea ,ce fericiti eram si cat ne iubeam ,iubirea mea of viata mea .