Oto poprawiony tekst piosenki, w którym uwzględniłem nazwę akcji "Motoserce":
**Tytuł: Krew Darem Życia**
(zwrotka 1)
Na szosach w blasku słońca,
Jedziemy w jednym rytmie,
Silniki w sercach biją,
My jesteśmy wolnymi wiatrami.
Motoserce w ogniu pasji,
Braterstwo w każdej chwili,
Wspólnie wzywamy do akcji,
Zmieniamy świat, dając nadzieję.
(refren)
Krew darem życia,
Niech płynie w naszych żyłach,
Z motocyklami w sercu,
Zmieniamy losy, nie ma strachu.
Krew darem życia,
Dla tych, którzy walczą w cieniu,
Razem w drodze do celu,
W jedności siła, w sercach płomień.
(zwrotka 2)
W nocy, gdy światło gaśnie,
Rozpalamy ogień w duszy,
Każda kropla, każdy gest,
To nasza misja, to nasz test.
Motoserce, kluby motocyklowe,
Jedna rodzina, jedna droga,
Z każdą akcją, z każdą chwilą,
Dajemy życie, to nasza siła.
(refren)
Krew darem życia,
Niech płynie w naszych żyłach,
Z motocyklami w sercu,
Zmieniamy losy, nie ma strachu.
Krew darem życia,
Dla tych, którzy walczą w cieniu,
Razem w drodze do celu,
W jedności siła, w sercach płomień.
(bridge)
Przez ból, przez łzy,
Nie zatrzymamy się,
Każda chwila warta jest,
Gdy w sercach mamy ten ogień.
(refren)
Krew darem życia,
Niech płynie w naszych żyłach,
Z motocyklami w sercu,
Zmieniamy losy, nie ma strachu.
Krew darem życia,
Dla tych, którzy walczą w cieniu,
Razem w drodze do celu,
W jedności siła, w sercach płomień.
(outro)
Jedziemy razem, bracia, siostry,
Na zawsze w tej samej drużynie,
Krew darem życia,
Nasza misja, nasze serce bije.