Ce ai facut din mine tu,nici mama mea nu a putut mai facut sa vad ,tot cei mai frumos sunt mare norocos hooo.ma iei in brate ma ridici,si in șoaptă tu imi zici ,ca jumătatea vieții tale sunt doar euu Asa va fi mereu .Daca ai sti cat te iubesc vai de viata mea,cate as face pentru tine of inima mea ,toate astea ti le spun că esti un om bun,si numai lasa orice mi sar intampla.Dimineata ma trezesc ,tu ma faci iar sa zâmbesc,Și în ochii tai vad ce mult ma iubesti, cu ce foc ma privești.Mai facut sa te iubesc,viata sa nu o mai trisez,sa numai fiu supărat,ca in viata toate se vor rezolva.daca ai sti cat tin la tine vai de viata mea,cate as face pentru tine of inima mea,toate astea ti le spun că esti un om bun ,si numai lasa orice mi sar intampla