Naravno! Evo jedne rok balade:
---
**"Na rubu sveta"**
(1. stih)
Svuda je tišina, vetar nosi prašinu,
U srcu bola, a u duši gorčina.
Kroz maglu gledam, kao da sam u snu,
Putujem sam, tražim, ali ne znam gde su.
(Refren)
Na rubu sveta, tamo gde je tmina,
Osećam snagu, ali i strah od zime.
Bez tebe sve je izgubljeno, hladno,
Ti si bila svetlost, sad je sve prešlo u sado.
(2. stih)
Pogledam u nebo, zvezde su mi daleke,
Tišina vrišti, a ja ne mogu da bežim.
Setim se smeha, onog što je nekad bilo,
Sada samo eho u srcu mi je stilo.
(Refren)
Na rubu sveta, tamo gde je tmina,
Osećam snagu, ali i strah od zime.
Bez tebe sve je izgubljeno, hladno,
Ti si bila svetlost, sad je sve prešlo u sado.
(Bridge)
Da li je prekasno? Da li još ima nade?
Nekada je bilo ljubavi, sada je samo sneg.
U tišini molim, tražim tvoj glas,
Da se vratiš, da ponovo nađem spas.
(Refren)
Na rubu sveta, tamo gde je tmina,
Osećam snagu, ali i strah od zime.
Bez tebe sve je izgubljeno, hladno,
Ti si bila svetlost, sad je sve prešlo u sado.
(Outro)
Na rubu sveta, još uvek hodam sam,
Bez tebe sve je ništa, a život samo je jam.
U srcu tuga, ali i svetlost što nikne,
Možda još jednog dana, tvoj glas tu zagrli me.