Tu zămbeai cu ea.
Eu tăceam cu tine.
Tu erai de ea.
Eu eram de tine.
Înțeleg!
Nu tu mă vrei.
Am așteptat,sa vii.
Dar n-ai venit,erai cu ea,tu nu mai ești nimic.
Îmi amintesc de ploi,de fulgere,dar de soare sau niște raze,Nu.
Îmi voi pierde mințile.
Pentru voi doi aș da ori ce.
Sa vă despărțiți,sa punem calât zilelor rele,ale mele.nu ale tale!
Bucurătr cat le mai ai,îți promit că nu vrei sa o fi întâlnit-o,marș fă zdreanț-o,ești o curvă