1. Znamy się tak krótko a w sercu coś czuję. Ty dla mn najważniejsza w samotnosci i smutku chwile kontempluję. Codziennie chcę walczyć ,w sercu miłości smak. W każdej chwili wciąż czekam na twój znak.
Ref x 2 Chciałbym być wolny jak ptak, nigdy nie być sam Nigdy więcej smutku,tej melodii którą ciągle znam.
2. Gdyby nie ty nie miałbym sił walczyć, Dziś mógłbym w zaświatach ze zmarłymi tańczyć. Twoje wsparcie jak światło w nocy. daje mi energii i wciąż nowej mocy. By żyć i się nie poddać, w każdej chwili mogę za cb życie oddać . Ref x2 Chciałbym być wolny jak ptak, nigdy nie być sam. Nigdy więcej smutku, tej melodii którą ciągle znam.
3. Nie mogę zapomnieć i nawet nie chcę. Dla ciebie próbowałem ale wciąż tylko ciebie chcę. Nie da się zapomnie o o kimś kogo się kocha . Serce wciąż krwawi jak ona nie kocha. Każda chwila bez kontaktu to ból i cierpienie. W sercu wciąż ciężar choć mam czyste sumienie.
Ref x2 Chciałbym być wolny jak ptak, nigdy nie być sam. Nigdy więcej smutku, tej melodii którą ciągle znam.
4 . Mówiłem nigdy więcej , lecz serce robi swoje. Oddaję ci swoje a chciałbym mieć kiedyś twoje. Gdy spytasz na ulicy jak na mnie wołają. Powiedzą Don Kamilos i tak się sprawy mają. Idę swoją drogą, nie boję się wyzwań. Serce jest gotowe do wciąż nowych wyznań.
Ref x2