Já mám jen teď žádný pak
Přejedu lidi jak náklaďák
Můžeš v klidu koupit kebab
Vezmu ti peníze a pá-pá-pá
Na hrob hraješ roblox
Ale já ti Vezmu Xbox
Příští den nebude
Zachvilku zastřelím tě
Když si sám to máš blbý
Najdu si tě a tvoje money!!
.
.
.
Nebude, nebude, nebude ne ne
Nebude, nebude neé
Já mám pistol sebou
Beru tě do hrobu
Ale s tebou nepůjdu
MÁŠ TO BLBÝ
.....
Na svoje sny zapomeň
Chystám ti hrob a ty to víš
Máš málo času už ZDRHNI!