Az éjben halkan suhanó elveszett illúzió
Emlékek rólad és rólam
Mond miért lett így
A nevetés vizhangzik a síri csendben
Ahogy a múlt köddébe
Veszünk mi ketten
játszótéri álmokat kergettünk
Ahogy a gyermekkori szerelmet kerestük Mi oly tiszta és igaz
Mint az a pillanat
Mikor karomban tudtalak
Hiába a múlt köde És ezer gonosz árnyék
Nem tompul az érzés
Te vagy minden szívverés a létezés
Érinthetnénk az eget
Kézen fogva te és én
Együtt a csillagokig repülnénk
Mond miért nem lehet így?