Witam lubię odgrywać szefa mafii w HypeRP gibonek 1992 dobry przykład.
dobra nie powiem że szef to najlepszy człowiek na świecie i dlatego lubię odgrywać szefa mafii w Hyperp.
kocham Hyperp to najlepsze miejsce na ziemi miasto pełnych wspomnień i nic niezapomnianych chwil.
dlatego lubię odgrywać szefa. i nie ma lepszego zajęcia o tym wszystkim co gadamy tutaj dziś.
gibonek 1992 dał mi przykłady, wzoruje się nim