(Куплет 1)
Я у минулих життях був відьмою,
Темрява в венах, чаклунська зима.
Я розкидав своє зло, наче іскри,
Та все повернулось, мов бумеранг.
(Приспів)
Полум’я в небо, вогонь обіймає,
Прокляття мене у танці з’їдає.
Та попіл – не крах, а початок новий,
Я знову живий, я знову живий!
(Куплет 2)
Народжений з болю в хатині старій,
З вітрами холодними вікна мої.
Я бачив багатство, я прагнув вперед,
Крок за кроком – злітаю уверх.
(Приспів)
Полум’я в небо, вогонь обіймає,
Прокляття мене у танці з’їдає.
Та попіл – не крах, а початок новий,
Я знову живий, я знову живий!
(Брідж)
Будинок міцніший, ще краще, ще вище,
Шукаю те місце, де сонце не гасне.
Та що є найкраще? Де кінець дороги?
Може, у серці? Може, у Бозі?
(Фінал)
Я у минулих життях був відьмою,
Але тепер я шукаю світло.
Мій шлях невідомий, але я іду,
Бо попіл – не крах, а шанс на весну.