(Куплет 1):
Кожну ніч я прокидаюсь,
У холодному поті, я не знаю.
Що зі мною відбувається,
Я не відчуваю ознак щастя.
(Приспів):
Мій глузд божеволіє, я не відчуваю щастя,
Я ніби то ледь дихаю, я задихаюсь.
Мені не вистачає повітря, мене трусе,
Можливо це глухий кут, чому так.
(Куплет 2):
Я усміхаюсь, але не відчуваю щастя,
Я дихаю, але мені не вистачає повітря.
Я хочу бути щасливим, але я не можу,
І я не знаю чому? Що зі мною не так?
(Приспів):
Мій глузд божеволіє, я не відчуваю щастя,
Я ніби то ледь дихаю, я задихаюсь.
Мені не вистачає повітря, мене трусе,
Можливо це глухий кут, чому так.
(Куплет 3):
Я стільки часу приділяв тобі уваги,
Але я ніби то стою у тупіку.
Не вже я глухий кут,
Не вже так довго шукав кохання, а знайшов глухий кут.
(Приспів):
Мій глузд божеволіє, я не відчуваю щастя,
Я ніби то ледь дихаю, я задихаюсь.
Мені не вистачає повітря, мене трусе,
Можливо це глухий кут, чому так.
(Брідж):
Скільки можна страждати, я бачу глухий кут,
Я бачу глухий кут і більше нічого.
Мені погано, я втомився страждати і бачити,
Бачити лише глухий кут, скільки можна.
(Куплет 4):
Чому я такий? Можливо я щасливий,
Але я не відчуваю ознак щастя.
Я усміхаюсь але я не радий, не вже це глухий кут,
Як мені стати щасливим? Скажіть як?
(Приспів):
Мій глузд божеволіє, я не відчуваю щастя,
Я ніби то ледь дихаю, я задихаюсь.
Мені не вистачає повітря, мене трусе,
Можливо це глухий кут, чому так.
(Outro):
Мені погано, дуже погано,
За те що я нічого не відчуваю.
Щоб бути щасливим, я намагався, але повсюди глухий кут.
Я не відчуваю ознак щастя, чому так.