Дай нам, Бог, жить без війни на світі;
Дай нам, Бог, щоби завжди сміялися діти;
Дай нам, Бог, синів козаками ростити;
Дай нам, Бог, всі образи свої відпустити:
Дай нам, Бог, бути в житті мудрішими;
Дай нам, Бог, бачить людей добрішими;
Дай нам, Бог, не втрачати своїх коханих;
Дай нам, Бог, прожить без душевної рани;
Дай нам, Бог, у свій дім не чекати розлуку;
Дай нам, Бог, на старості няньчить онуків;
Дай нам, Бог, не пізнати біду, прокляття;
Дай нам, Бог, відшукати своє заняття;
Дай нам, Бог, друзів вірних, правдивих;
Дай нам, Бог, бачить більше очей щасливих;
Дай нам, Бог, жить по совісті, і по честі;
Дай нам, Бог, не знать ні брехні, ні лесті;
Дай нам, Бог, прожити життя в достатку;
Дай нам, Бог, здоров'я мішок на останку;
А іще, Боже, зустріти свою людину....
Дай нам Бог..Ну хоча б половину.