Uwielbiam witać z Tobą nowy dzień
Bo sprawiasz uśmiech na mojej twarzy
Planujemy coś na piękne wspomnienia
By na starość śmiać się do łez
I czekamy do nocy by przytulić się do siebie
Przy ognisku i w tle dźwięk gitary
patrzeć w niebo nad nami gwiazdy
Tak jak i my spadliśmy z nieba
Ty moje słońce bo lubię ciepło
a ja Twój księżyc twym drogowskazem
We dwoje razem to pełnia szczęścia
Chodź się przytul synchronizujmy
Nasze serca bo to coś pięknego
Tulić serce do serca