[Intro]No Latvijas nākam, pilni cīņas sparu..esam gatavi Somijas ledus karam
Zibeņi uz ledus – tās mūsu mājas, apspēlet, noskriet un iemest mēs varam,
Somu hokejs nespēj apturēt mūs - aizsienam slidas, rokas cimdos,
Ar katru soli tuvāk uzvarai ejam!
---
[Verse 1]
Vārtos viss ir safe, mūris tur priekšā
Nu Lorens mūsu mūris ,pārliecināts par sevi, ripām vārtos vietas NAV!
Dubults neplīst - Juris un Māris,
Dubultais spēks mūsu pretiniekiem – tas ir sāpīgs.
Henrijs ar Anderu sienu tur uzcels,Jebkurai lidojšai ripai sarkanā gaisma luksaforā smaida, Juris un Māris ar spēku, ar degsmi,
Zibeņi turēs ikvienu uz ledus vājprātā iespiestus!
---
[Chorus Lyrical]
Zibeņi cīnās, Zibeņi sit,
No vārtiem līdz uzbrukumam , esam visur,
Pielādēt nūjas un šaut mums ļauts,
Lorens vārtos, aizsargi klints, uzbrucēji uz priekšu,
Tur uz ledus mēs rakstām Zibeņu dziesmu
---
[Verse 2]
Divi Gustavi un Sutkus Somu pretiniekiem parāda rutkus, rutki – ripas, visus Somus ar rutkiem vārtos triec…..Kad Markuss un Edgars uzbrukumā iet,Ledus monstrs ir pamodies, Somiem acis jātur ciet, neskatīties tam sejā.
---
[Bridge]
Zibeņi mēs esam, elektrību vadam, vadu mums nav, mūsu vadi mūsu nūjas.
Ledus zem tiem man šķiet pat trīcēt sācis.
Uzbrukuma gars plūst mums pāri, Zibeņi triumfē ik katrā brīdī!
---
[Chorus Lyrical]
[x2] Sitam….Sitam….Sitam…sasitam,
No vārtiem līdz uzbrukumam , esam visur,
Pielādēt nūjas un šaut mums ļauts,
Lorens vārtos, aizsargi klints, uzbrucēji uz priekšu,
Tur uz ledus mēs rakstām Zibeņu dziesmu.
Latvijas gars ar lepnumu deg,
Mēs pierādām, ka ledū ir vieta tikai mums,
Jo – vienota komanda!
Zibeņi uz ledus, neapturami mēs,
Ar katru soli tuvāk uzvarai ejam mēs!
---
[Outro]
Kad mājās mēs brauksim, būs galvas augšā,
Jo katra cīņa – tas ir lepnums un gods!
Tur Somijā mēs, savu Latviju nesam,
Ar Zibens spīdumu mirdz mūsu spēks.