Моя вишня зацвіла в серці
Коли ти проходиш з опущеними очима біля мене,
Моє серце вперше стає,
І я розумію, що це, перше кохання моє.
Що це за відчуття, це щось нове,
Моє серце б"ється скажено, коли я бачу тебе.
Що це...? Я відчуваю себе божевільно,
Шукаючи тебе в інших обличчях.
Розумію…і це так
Я в пастці свого любовного буття.
Сонце світило яскравіше, і трава стала зеленішою,
Барви життя вже не були тьмяними.
І моєму щастю не було меж,
Але рішення долі приземлило мене.
Що це за відчуття, це щось нове,
Моє серце б"ється скажено, коли я бачу тебе.
Що це...? Я відчуваю себе божевільно,
Шукаючи тебе в інших обличчях.
Розумію…і це так
Я в пастці свого любовного буття.
Для багатьох із нас ця історія не нова,
Перше кохання чудове, але сумне, чи не так?
Будучи у пастці своїх почуттів напевно одне,
Нерозділене кохання - це пекло на землі.
Що це за відчуття, це щось нове,
Моє серце б"ється скажено, коли я бачу тебе.
Що це...? Я відчуваю себе божевільно,
Шукаючи тебе в інших обличчях.
Розумію…і це так
Я в пастці свого любовного буття.
Страждання від ревнощів і болю в серці,
Зимою вкрито, мій вишневий сад більше не цвіте.
Минув час, перше кохання більше не моє,
Але я хочу пам"ятати, яке воно є
Це відчуття? Це не є щось нове,
Моє серце б"ється божевільно, коли я бачу тебе.
Що це..? Я відчуваю весну в серці.....і вже
Я знаю, що це кохання, моя вишня знову цвіте,
Як і в перший раз, але..... цього разу це кохання моє... .