[Light balad intro]
[Verse 1]
Ne znam šta da radim sa sobom
Na šta misli da bacim,
Eto stvaram,
Polako,
Pjesmu o tebi.
[Short chord playing in rythm]
[Verse 2]
Želim da se stisnem uz tebe
Da te milujem
Da ti šapućem na uho bisere
Da pričam o slobodi
Da se glupiram
Da ti kažem: "Oh, ti ludo jedina".
[Chorus]
Heeej,
Poljubi meee...
Pa mi prste u kosu uvuci i
Zagrli me...
Heeej,
Poljubi meee...
Pa se privi tik uz mene i
Zapjevaj...
Ako znaš... Uuuuuu...
Bilo što... Uuuuuu...
[Sax solo until the end with light chord playing, relaxed drums]