Як би хуйово нам ви не зробили
Ми хуже зробим вам в 100 раз
Як ви сволота по мирним били,
Ми не пробачимо вам за Харків,за Донбас.
Ми різать будем вас шакали
Утюжить з танків і орти
Ми злі такі ,як би ви тільки знали
Ви вже ніколи не побачите тієї доброти.
За всі ті виплаканії очі,
за крик дітей,
За тривожні ночі
За смерть усіх людей.
За батька,брата,чоловіка й друга.
Ненависть це вся ваша заслуга.
Ми не пробачимо,навіть не просіть
Ви будете горіти в пеклі
З цим тепер ви і живіть.
Ми різать будем вас шакали
Утюжить з танків і орти
Ми злі такі ,як би ви тільки знали
Ви вже ніколи не побачите тієї доброти.
За всі ті виплаканії очі,
за крик дітей,
За тривожні ночі
За смерть усіх людей.
Колись ми всі почуєм слова
Ало ,ти чув
Закінчилась війна.
Крізь терни до сонця
Вирветься птах
Полине у небо
Забувши про страх
Ми різать будем вас шакали
Утюжить з танків і орти
Ми злі такі ,як би ви тільки знали
Ви вже ніколи не побачите тієї доброти.
За всі ті виплаканії очі,
за крик дітей,
За тривожні ночі
За смерть усіх людей.