Знову ранок мені посміхнувся в вікно,
Чашка чаю мене вже чекає
Гарні квіти сьогодні сплету я в вінок,
Всім Вам, любі мої,
З привітанням своїм відправляю.
Тож хай день Ваш сьогодні,
Щасливо біжить,
А Ви з радістю щирою біжіть у догонку,
Бо причин є багато, щоб просто нам "Жить!"
І з удачею й миром, крутіть цю воронку.