Napić się chcę z tobą, póki nie znikniesz z tego okrutnego świata. Znowu nie śpię, myślę o tobie, czuję miłość jeszcze bardziej. Bądź moją najpiękniejszą historią, którą doświadczyć mogę tylko ja. Proszę, nie odchodź. Już czas wznieść toast, w końcu jest tyle wspólnych chwil (tyle, tyle).
Może spotkaliśmy się przypadkowo, ale jednak czuję, jakbyśmy się znali już nie wiadomo ile dni, nie wiadomo ile tych dni. Może się wydawać, że nie ufam ludziom tak bardzo, ale jednak mam przekonanie, że ty jesteś najwspanialsza. Myślę o tobie cały czas, nie ma drugiej tak wspaniałej jak ty.
Napić się chcę z tobą, póki nie znikniesz z tego okrutnego świata. Znowu nie śpię, myślę o tobie, czuję miłość jeszcze bardziej. Bądź moją najpiękniejszą historią, którą doświadczyć mogę tylko ja. Proszę, nie odchodź. Już czas wznieść toast, w końcu jest tyle wspólnych chwil (tyle, tyle).
Już oddychać nie mogę, tyle z tobą spędzonych chwil. Ciągle myślę o tobie, może ty o mnie też? Proszę, nie odchodź, nie zostawiaj mnie tutaj samej. Nie dam rady bez ciebie, tyle z tobą chwil, radosnych dni. Nie myślę już o niczym innym niż o tobie. Wierz, że gdyby nie było ciebie, zostało by mnie tylko mała garść, taka mała garść. Bardzo lubię twój uśmiech, jesteś dla mnie jak skarb.
Napić się chcę z tobą, póki nie znikniesz z tego okrutnego świata. Znowu nie śpię, myślę o tobie, czuję miłość jeszcze bardziej. Bądź moją najpiękniejszą historią, którą doświadczyć mogę tylko ja. Proszę, nie odchodź. Już czas wznieść toast, w końcu jest tyle wspólnych chwil (tyle, tyle).