Sa nu ma întrebi de ce lumea din jurul meu ,numai e in mintea mea acum trăiești doar tuuu in iernile tarzii ,eu te voi încălzi îți voi șopti viata mea esti numai tuuu.pana în zori sa rămânem, sa gustam din dulceața sa te întreb cu privirea ,sa imi răspunzi cu iubirea iar cand ne vom trezi îți voi reaminti ,ca pentru mine esti ,numai tuuu.numai tuu inima mio frăngi doar tuuu numai tuuu inima mio frîngi doar tuuu.numai tuuu numai tuuu.atingema usor ,sa simt ca explodez ca mor,si apoi sami spui ca în gândul tau sunt numai eu .sa adormim cu greu,si în somn sa spui numele meu iar in visul meu, voi veni si vei sti ca esti doar tuuu. Numai tuuu