Перші дні, земля горить, серце зупинилось,
Нас напали — так ми думали, що все — кінець, все зникло.
Але ми піднялися, руки в крові, очі палають,
Не дали їм нас здолати, ми ще в строю, не вмирають.
---
Плакали матері, але не здались ми,
Нас чули з кожним кроком, ми вийшли, як леви, а не миші.
Ворог прийшов, намагався забрати нас,
Та ми не боїмось, ми стали, і тримали свій флаг!
---
Ти думав, ми впадемо, ти думав, нас зламаєш?
Ні, не так просто! Ти сам себе на вудку виведеш!
Не було жодних кроків назад — ми йшли вперед,
І навіть якщо все горить, ми йдемо через туман — ми вже не падемо!
---
Бомбили наші міста, хотіли все знищити,
Але ми не поїдемо, ми тут — ми встали, ми не знищені!
Ми вийшли на вулиці, не мовчимо, не зупинимось,
Це наша земля, і ми не дозволимо, щоб знову її забрали!
---
Не очікували, що так буде, але ми на ногах,
Раптом стало ясно: ми сильні, ми в бою, і не здамось!
Втрачаємо багато, але ми не втрачаємо дух,
Це наша земля, і за неї ми будемо боротись до кінця, чуєш?
---
Ти думав, що ми впадемо, що нас розіб’єш?
Забудь це! Ми стали, і нас не зламати, не можеш ти!
З кожним ударом, з кожною бурею ми тільки міцніші,
А ти все ближче до падіння — це вже не твоє.
---
Ми стали, навіть коли все навколо падає,
Ти хотів нас зламати, але ми горимо, як вогонь — не згасли!
Ми вирвалися з цього пекла, і тепер ми стоїмо,
А ти на глибині, бо ми стали непереможні!
---
Ти прийшов з війною, думав, буде просто?
Ти нас недооцінив, тепер отримуєш своє!
Ми знову на ногах, не піддамося — вже не ті!
Це наша земля, ми будемо боротись, ми не здаємось!