Sloka 1:
Když mě podvedl, srdce se rozpadlo,
Kámoška, co mi věřila, mě zradila.
On se smál, já padala do tmy,
Všichni říkali, že jsem to přehnala.
Refrén:
Teď tu je někdo nový, ale stále jsi daleko,
Srdce tluče pro tebe, když tu nejsi, je to těžké.
Chybíš mi víc než všechno, co jsem měla předtím,
A ten pocit, že tě nemám, mě drtí, nic není jak dřív.
Sloka 2:
Vím, že se líbím jednomu, ale já ho nechci,
Co mi to dá, když srdce nic necítí?
Našla jsem tebe, ale jsi tak daleko,
Nevím, jak zůstat bez tebe, když mě to bolí tak moc.
Refrén:
Teď tu je někdo nový, ale stále jsi daleko,
Srdce tluče pro tebe, když tu nejsi, je to těžké.
Chybíš mi víc než všechno, co jsem měla předtím,
A ten pocit, že tě nemám, mě drtí, nic není jak dřív.
Sloka 3:
Už si píšeme dlouhou dobu, každý večer mi chybíš,
Každé ráno myslím na tebe, cítím, jak mi srdce hřeješ.
Mám pocit, že ti za chvíli budu říkat láska,
I když jsi daleko, vím, že to patří k tobě.
Sloka 4:
Moc bych chtěla, aby tu byl, abys mě držel,
Srdce mi říká, že to zvládnem, že to přežijem.
Každý den je těžký, když tě nemám u sebe,
Ale vím, že brzy to bude lepší, naše láska vydrží.
Refrén:
Teď tu je někdo nový, ale stále jsi daleko,
Srdce tluče pro tebe, když tu nejsi, je to těžké.
Chybíš mi víc než všechno, co jsem měla předtím,
A ten pocit, že tě nemám, mě drtí, nic není jak dřív.