Vorbesc cu ele ,zilele mele ,cu alea bune,cu alea rele ,Cu supărare in suflet le am pierdut ohoo.de ar fi sa fie ,încă o mie ,le as trăi toate cu bucurie, oricâte rele ar fi stiu ce am de facut .Unde am gresit, am inteles, ca nu am zâmbit mai des .Dar nu intelege viata mea, ca eu mai vreau sa zac sa ma bucur de ea ,dar ea parca ar pleca,ohoo da nu intelege viata mea ,ca eu mai vreau o zi încă zece mii sa fie oricum or fii. Cand era bine uitam de mine, ba nu imi place ba nu imi convine, Orice As Fi avut nu ma mulțumea.ba am prea multe, ba prea puține, ba e aiurea ,ba nu e bine ,si zi de zi viata mea asa trecea.Unde am gresit am inteles hooo,ca n-am.zambit mai des.dar nu intelege viata mea ,ca eu mai vreau sa stau sa ma bucur de ea ,dar ea parca ar pleca,Dar nu intelege viata mea ,ca eu mai vreau o zi si inca zece mii,sa fie oricum or fi.Dar nu intelege viata mea houa,ca eu mai vreau sa stau sa ma bucur de ea,dar ea parca ar pleca,Da nu intelege viata mea houa,ca eu mai vreau o zi,si inca zece mii sa fie oricum or fi.