Sa četrnest smrt sam izbego za dlaku
sa petnest ja se tiho gradio u mraku
Ovo nije bajka i nemoj tripuješ se sine da ulica ti majka
Na ulicama sranja sačekuše čimanja
I nemoj tripuješ se da si neka glava jer ima jači ima brzi ima brzo da te nema ako braći staneš na žulj oluja se sprema
Moja braća kamataši narko profiteri
Sve ima bato samo reci po kojoj meri
Na kraju svake priče ista stvar se piše,
il se dižeš ka vrhu, il te beton bato briše.
Ovde nema pravde, samo pravilo je lućeg
Ovo nije bajka, ovo život je bez neba ajde mala doći vamo reci šta ti treba