tam gdzie nie ma was
Nie ma zła
dziś pogoda w końcu niezła jest
taki mały krok
widzisz a już zmiany
teraz sobie pomyśl co na końcu czeka Cie
Nie chcę czekać
W końcu WIDZĘ życia sens
Bo to bezsens
Tak marnować z nimi dni
ile go nam dziś zostało ?
bo tu jak sekundy Szybko mija czas
Masz jak każdy z nas
Szansę wykorzystać trzeba chociaż z raz
Krok po kroku aż do celu
wszystko na raz próbowało już nie wielu
i zostali skąd zaczęli
Diabeł już zaciera ręce cieszy się
gdy tak człowiek spieszy się
tam gdzie nie ma was
Nie ma zła
dziś pogoda w końcu niezła jest
taki mały krok
widzisz a już zmiany
teraz sobie pomyśl co na końcu czeka Cie
nie uciekać w CIEŃ
być ponad to
Bo Życie to nie sen
wiem że nie da mi za darmo tego co ja bardzo chcę
Więc zacieram ręce
I umywam od problemów
mów mi tylko prawdę
ja już bólu dziś nie czuje
na czym stoję wiedzieć chcę
lepiej śpię
Wtedy jak maszyna funkcjonuje w dzień
Hieny wypierdalać w cień
bo ja pewny idę
pewny jutra właśnie tak
tam gdzie nie ma was
Nie ma zła
dziś pogoda w końcu niezła jest
taki mały krok
widzisz a już zmiany
teraz sobie pomyśl co na końcu czeka Cie