Боря се да изкупя вината си,
Мъча се да пречистя душата си,
Невъзможно да избягам от съдбата си.
С добри намерения, пагубно падение, с добри отношения, в социално направление на мечтите си извърших тотално унищожение.
Дали причината е в мен, да съм екстремно лекомислен,живея ли във свят неправилно измислен.
Владея изкуство за саморазрушение,
В подсъзнателни лабиринти търся изкупление.
Боря се да изкупя вината си, старая се да спася душата си, със зъби и нокти, песимистични нотки, само малко егоизъм, щипка егоцентризъм в миналото влизам, променям грешките си, чист излизам.
С добри намерения и пакубни желания, лош ли съм добър ли съм и други разни колебания.
Вината бе във тъмната страна, научих се на много, за душата ми храна.
Съжалявам, за това, което причиних,
На тъмната страна безусловно подчиних, сърцето.
Морално изтощен, покварено съзнание, тялото в изгнание душата състрадание.
На финала пак ще бъда тук, главата горе на съдбата си на пук
[Male Vocal]
[Guitar Solo]