Néha egy helyben állnak a percek,
olyan céltalanul, tétován
néha nem tudom merre is menjek,
hol találsz majd rám
néha nyugtalan a lelkem és félek,
hogy nem mondhatom el,
azt hogy, nélküled semmit sem érek
pedig csak bennem létezel
tudom jól szerencsés vagyok,
hiszen annyi szépet kaptam
bárhol legyek, bármilyen színpadon
veled vagyok gondolatban
és te itt vagy velem minden dalban,
az arcod látom minden arcban,
két karod az oltalom,
az ölelés mi meg véd
tudom:
mindig vártam rád,
ezért éltem,
hogy legyen egy dal ami én vagyok,
ha már nem leszek